Піджак в чоловічому гардеробі така ж незамінна річ, як сукня в жіночій шафі. При цьому, якщо, сукня може бути будь-якого кольору та фасону то обираючи чоловічий піджак потрібно бути максимально уважним. Адже піджак – це статусна річ і сидіти повинна, відповідно, добре. Недбалість у виборі такої важливої речі просто недопустима.

Перш за все, посадка піджака повинна бути ідеальною. Коли ви одягаєте піджак – відразу звертайте увагу на плечі. Плечовий шов, має знаходитися на своєму місці, а лінія плеча – бути прямою, повторюючи природну лінію плечей. Якщо вона вигнута, або ж на ній з’являються хвилі та заломи, а плече звисає – одразу відкиньте цей варіант.

Комір, повинен ідеально прилягати до шиї, не допускаючи навіть найменші відхилення. Ззаду та по бокам він повинен плавно обтягувати шию та ні в якому разі не відставати від неї. В добре зшитому піджаку, лацкани щільно прилягають до бортів, а закінчуються на 2-3 сантиметри вище першого гудзика. Стандартна ширина лацканів 7-12 сантиметрів.

 

Рукава, починаються з пройми. Правильна лінія пройми повторює анатомію людського тіла та ніде не тисне, забезпечуючи вам вільні рухи. Довжина рукава при опущеній руці повинна доходити до основи кисті. Зверніть увагу, якщо піджак правильно підібраний, рукава будуть на 1-1,5 сантиметра коротше рукавів сорочки, а долоню повинно бути видно повністю. Найчастіше, довжина рукава піджака досягає кісточки на зап’ясті.

Спробуйте, застібнути гудзик. Дуже часто в цьому місці, тканина надмірно натягується, утворюючи складки у вигляді букви Х. Це свідчить про те, що піджак вам замалий в талії.

Крім того, проблемною зоною може бути спина. Непривабливі складки чи стягутість, в зоні плечей свідчать про погану якість виробу. Спина повинна бути гладенькою, без зморщок і заломів.

Для того, щоб визначити правильну посадку спини, потрібно спочатку розвести руки в сторону, а потім витягнути їх перед собою. При правильно підібраному розмірі та фасоні, рухи не будуть ускладнені, ніщо не повинно вам заважати. Якщо ж, ви відчуваєте стягнутість, то це означає що розмір вам замалий. При занадто великому розмірі, спина буде вигинатися назовні та зморщуватись. Правильна довжина класичної моделі піджака – до середини долоні, але в наш час, це все досить індивідуально та залежить від дизайну моделі. Загалом, піджак повинен повністю закривати сідниці та не стягувати тіло.

 

Категорії: Лайфхаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *