Напевно ви помічали, що у вашому гардеробі один колір домінує над всіма іншими? Така перевага має просте пояснення: вибір кольору відображає наш душевний стан. Звісно, на це ще й впливають багато чинників: вік, настрій, сезон, погода, мода та багато інших. Але навіть не дивлячись на це, обираєте свій, особливий, колір.

Білий колір

Це ідеальний колір, колір нульовий яскравості. Білий означає абсолютну свободу від перешкод і свободу для всіх можливостей. Він нікого не відштовхує, але й ніякої інформації в собі не несе – йому може віддати перевагу людина з будь-яким складом характеру. Точно так же, як білий – найчистіший колір в спектрі, ваш будинок завжди бездоганний. Ви любите мінімалізм і простоту; в тому числі щодо зовнішнього вигляду: все елегантно, стримано, акуратно. Тяга до білого зазвичай відповідає життєвим переходах, великих змін, готовності взяти новий курс.

Якщо вам не подобається цей колір: бардак ніколи вас не турбує, ви можете чудово існувати в хаосі. Віддаєте перевагу миттєвостям і ні в якому разі не будуєте довгострокові плани.

Сірий колір

Колір нейтральності, адже він не являється ні кольоровим, ні світлим, ні темним. Це ідеальне тло для будь-якого іншого кольору. Ви не любите метушню і хаос, тому в будь-яких обставинах намагаєтеся зберегти спокій і рівновагу, навіть якщо заради цього доведеться пожертвувати своїми ідеалами і бажаннями. За будь-якого питання у вас є своя тверда позиція і маса аргументів на її захист, але в будь-якій суперечці ви надаєте перевагу зберегти безпечний нейтралітет. Ваш ідеал – спокійне і розмірене життя.

Якщо вам не подобається цей колір: ви не ділите життя на чорне і біле та вважаєте, що кожен день повинен бути наповнений емоціями і барвистими подіями.

Чорний колір

Колір елегантності та завершенності. В одязі чорного кольору ви завжди будете виглядати приголомшливо. Вона свідчить про те, що у вас чимало таємниць, якими ви не поспішайте ділитися. Улюблений колір впевненої в собі людини, яка прагне до високого соціального статусу. Не варто втрачати фарб хоча б у домашній обстановці. Затяжна любов до чорного може привести в депресію, тому не варто ризикувати. Вдома сміливо вдягайте все кольорове, це навіть підніме вам настрій та покращить самопочуття.

Якщо ви не любите цей колір: вам не властиво бути серйозним. Ви можете знаходити чорний занадто похмурим, або це може символізувати страх перед темними місцями. У вас довірливий і оптимістичний характер.

Зелений колір

Для більшості людей ви залишаєтесь загадкою. Але саме ця загадковість є однією з головних причин вашої чарівності. Ви хочете подобатися та потребуєте визнання. Зелений обирають демонстративні особистості, які люблять увагу та турботу. Ця риса робить їх залежними від чужої думки. Ці люди бувають уперті і владні, люблять повчати і давати поради. У той же час їх негативні риси складно побачити відразу.

Якщо ви не любите цей колір: то, як правило, не стримані і досить запальні. Вас не можна зарахувати до людей, які сліпо слідують за натовпом. Ви волелюбні і постійно міняєте обстановку і навіть країну.

Синій колір

Улюблений колір раціональної, консервативної, в своїх манерах і поступках, людини. Ця природа служить вам хорошими стосунками із сім’єю та друзями. Життя у таких людей чітко розплановано, але при цьому в ньому панує гармонія та комфорт. Ви прагнете до досконалості в усьому і майже завжди домагаєтеся успіху. Але вибір синього кольору іноді може говорити про наявність внутрішнього неспокою, тривоги.

Якщо ви не любите цей колір: на даний момент ви можете бути чимось сильно стурбовані в нинішній ситуації або намагаєтеся позбутися від зайвого хвилювання. Волелюбні і не негативно відноситесь до навіть мінімальних меж та обмежень.

Бірюзовий колір

Колір безпечності та безтурботності, він не пред’являє претензій, а тому не приймає зобов’язань. Поєднання фактично двох кольорів в одному накладає свій відбиток: у вас є альтруїзм, властивий зеленому, і свідома природа синього. Людина, що віддає перевагу цей колір, урівноважений і стриманий, упевнений в собі. Вони знають собі ціну і вміють використовувати свої здібності і можливості в потрібному напрямку. Ви мислите ясно і логічно.

Якщо ви не любите цей колір: то закриті від зовнішнього світу і ніколи не показуєте почуття на публіці. При цьому в роботі сторонитеся встановленого порядку і ведете себе трохи неуважно.

Червоний колір

Любов до червоного кольору говорить про цілеспрямованість, а іноді навіть агресивність. Ви відкрито виражаєте свої почуття і, не задумуючись, висказуєте свою думку. Маєте вплив на інших людей і здатні вести їх за собою. Прагнете жити насиченим життям, наповненим яскравими подіями і новими враженнями. В одязі готові піти на самі сміливі експерименти. Власники червоного кольору зазвичай наділені колосальної фізичною силою, необмеженим запасом енергії та пристрастю до життя.

Якщо ви не любите цей колір: вам не властива зайва «самовпевненість», боїтеся або уникаєте прояви гніву – вони збивають вас з колії. Люди, які в даний момент «не підпускають» його до себе, можливо, просто потребують миру і спокою.

Рожевий колір

Суміш червоного і білого. Свободи та пристрасті. Колір ніжності, чарівності, м’якості та сентиментальності. Людина, яка вибирає для себе рожевий, бажає легкості та комфорту у своєму житті. Їм необхідна компанія людини, поряд з якою вона відчувала б себе спокійно. Однак свій романтичний настрій ви не маєте наміру демонструвати публічно, віддаючи перевагу більш витонченим способам прояву почуттів. Доброзичлива та спокійна природа рожевого може часом обертатися наївністю і незрілістю в судженнях.

Якщо ви не любите цей колір: рожевий може бути занадто м’яким і обмеженим для амбітного і зухвалого характеру. Як правило, виключають цей відтінок зі свого життя вольові, домінуючі особистості, які прибувають в стані постійного хвилювання. Планування не є вашою сильною стороною.

Фіолетовий колір

Фіолетовий колір – це суміш червоного і синього. Тобто ви натура одночасно пристрасна і спокійна, емоційна і умиротворена. Ви постійно намагаєтеся збалансувати ці два аспекти вашої особистості. Даний колір уособлює в собі все нестандартне. Ви завжди ставите інших вище себе, і вам дуже важливо бути постійно комусь необхідним. Вільні, відкриті всім способам пізнання світу. Ви можете бути настільки загадковими і таємничими, що навіть близькі друзі не можуть з упевненістю сказати, що дійсно знають вас.

Якщо ви не любите цей колір: ви не вважаєте себе творчою і новаторською людиною. Ви живете в теперішньому і не схильні «витати в хмарах». Фіолетовий може бути надто меланхолійним для вашої натури.

Жовтий колір

Особистість, яка випромінює щастя і позитив, через що до неї, як до сонця у розпал хмарного дня, тягнуться оточуючі. Жовтий розкриває творчу сутність. Енергійні, але це швидко змінюється пасивністю та небажанням робити що б то не було. Це саме той тип людей, яких різкі зміни у житті не лякають, а навпаки подобаються. Вони отримують задоволення не від результату цих змін, а від самого процесу. Найчастіше, ваші сильні інтелектуальні здібності перевершують фізичну силу.

Якщо ви не любите цей колір: то, швидше за все, дієте максимально практично і вважаєте за краще сто раз зважити всі «за» і «проти» перш, ніж зважитися. Спонтанність змушує вас нервувати, і ви дуже повільно і туго погоджуєтеся з будь-якими змінами.

Категорії: Лайфхаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *