1. Зателефонуйте в цікаві магазини або відвідайте їх інтернет-ресурси, щоб дізнатись, коли вони планують нове завезення товару. Таким чином ви можете планувати свій візит в день найбільшого вибору одягу і взуття.

2. Приходьте зі списком речей, які ви шукаєте, але не треба дотримуватись його. Іноді, щось дійсно круте, може бути в наявності за низькою ціною.

3. Огляньте весь магазин навколо і візьміть все, що кидається в очі, навіть якщо ви не впевнені в цьому. Не думай. Роби!

4. Якщо Ви бачите чудову річ, просто візьміть її, навіть якщо ви відчуваєте, що вона може вам не личити, або ви не знаєте, де і як ви її надягнете. Зараз не час уважно вивчати кожний варіант. Якщо ви не схопите його зараз, коли у вас є така можливість, хтось інший може зробити це замість Вас. Оцінювати свій вибір будемо трохи пізніше.

5. Одягніться у зручний одяг в якому легко і просторо, щоб примірка була максимально швидкою. Це означає, що будь-які сорочки з ґудзиками або туфлі на шнуровці можуть завадити зміні одягу.

6. Не обманюйте себе приємними дизайнерскими ярликами. Обирайте те, що Вам подобається. Не тому, що у нього є яскравий ярличок або культовий бренд. Не завжди брендові речі – гарантія стилю.

7. Обирайте речі з чистими лініями та класичними формами, якщо ви не хочете виглядати застарілими. Навіть коли ви купуєте вінтажний одяг, ви, ймовірно, не хочете виглядати так, ніби ви щойно вийшли з іншої епохи.

8. Ніколи не купуйте нічого з великими плямами. Ви ніколи не зможете відновити цю річ, як би ви не намагались.

9. Дізнайтеся якомога більше детальної інформації про діючі знижки у консультанта або зазделегідь на сайті магазину. Багато секонд-хендів мають складну знижкову систему і велику кількість різних товарних груп.

10. Не бійтесь взяти те, що можна легко виправити в ательє. Треба розуміти різницю між тим, що можна відновити, і тим, що вже непридатне для використання. Інколи підтримані речі потребують додаткового обслуговування, щоб краще виглядати на Вас.

Дефекти, які підлягають виправленню:

  • Підшивка штанів, рукавів, зменшення талії або звуження спідниці – ці роботи мало коштують і можуть бути виконані професіоналом за 1 день.
  • Зшивання порваного шву також вважається дуже легкою роботою для кравця.
  • Заміна кнопок, блискавки та іншої фурнітури – легко для кравця, але вам, ймовірно, доведеться спочатку знайти всі необхідні матеріали, і це може зайняти більше часу. Переконайтесь, що ви готові цим зайнятись.
  • Невеликий ремонт взуття – це цілком просто, але вам потрібен хороший майстер, тому, якщо у вас немає когось, кому ви довіряєте, краще просто забути про це.
  • Пошив сильно структурованих фігур, таких як блейзерів, підшив плечей на піджаках або куртках – це велика робота. Будь-яке місце в одязі, де збираються кілька швів складніше зшивати і може обійтися вам у більшу суму.
  • Ремонт потрісканої шкіри, нажаль, неможливий навіть з найдосвідченішим кравцем. Як тільки шкіра починає тріскатися, немає способу її відновити.

Тепер ви знаєте більше про вибір речей у секонд-хендах, залишилось використати знання на практиці. Завітайте у Баул ПЛЮС та насолоджуйтесь шопінгом.

Категорії: Лайфхаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *