Велика кількість різноманітного брендового, якісного та одночасно дешевого одягу завжди дивує людей, тому покупка одягу у секонд-хенді обросла великою кількістю міфів. Саме тому ми вирішили перевірити їхню правдивість.

 

Міф №1.

Через одяг з секонд-хенду можна заразитися шкірними захворюваннями.

Насправді, така ймовірність дуже мала, тому що всі речі в секонд-хенді проходять обробку спеціальним хімічним засобом, що вбиває усі можливі бактерії та віруси. У звичайному магазині одягу ймовірність заразитись шкіряними захворюваннями на порядок більше.

Міф №2. 

Секонд-хенд – це одяг після людей, які померли.

Цей міф теж не є правдивим. Секонд-хенд – це одяг, який збирають різними способами, деякі фонди використовують машини та їздять по домівках для збору речей. Деякі люди самі приносять свій одяг. Так чи інакше, але 99% одягу в секонді – це речі, які просто перестали одягати (часто взагалі не одягали). Імовірність зустріти річ людини, яка померла, неймовірно мала, навіть практично неможлива.

Міф №3.

Секонд-хенд для бідних.

Міф пов’язаний з тим, що в нашій країні в секонд-хенд приходять люди, в основному з невеликим достатком. Але, по суті, це штучно створений міф, адже в таких магазинах продається багато якісного одягу європейських брендів, деякі з яких навіть не представлені на українському ринку. В секонд-хендах дуже часто можна знайти одяг у відмінному стані або навіть новий та з етикеткою. Окрім цього, багато відомих іноземних зірок та селебретіс купують речі саме в секонді, адже там можна знайти дійсно ексклюзивний товар. Вони цього не приховують. В секонд-хенди ходять не бідні, а розумні люди.

Міф №4.

У секонд-хенді продають речі з браком.

Можливо, раніше так і було. Однак зараз якість одягу, який продається в магазинах секонд-хенд часто кращий, ніж у нових речей на ринках, в торгових центрах і магазинах! У секондах продаються брендові речі, якість яких залишається відмінною навіть після декількох років використання. Плюс у тому, що ви можете на місці адекватно оцінити усі дефекти і ступінь збереження, адже вибрана вами яскрава сукня вже не втратить свій колір.

Міф №5.

У секонд-хендах продають застарілі речі.

Раніше в таких магазинах можна було зустріти одяг з 80-х і 90-х, але зараз там продається одяг, вироблений декілька років тому. А враховуючи те, що європейська мода доходить до нас як раз за декілька років, моделі речей з секонд-хенду є цілком актуальними і зараз.

Категорії: Лайфхаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *