1. Хвилі гасять вітер

Щоб волосся на сонці вигоряло природним чином, нанесіть на нього спрей для об’єму волосся і розділіть пасма пальцями. Відокремте 2 пасма по бокам біля лиця, скрутіть м’якими джгутами і закріпіть на потилиці гребінцем або шпилькою на манер «грецької зачіски». Солоний морський бриз завершить укладку, а сонячні промені додадуть локонам золотистий відтінок.

 

2. Плетена людина

Об’ємна коса підійде як для пляжу, так і для вечірки в барі. Для цього варто помити волосся шампунем для об’єму, висушит та нанести спрей з морською сіллю. В такому випадку пасма стануть більш щільними і жорсткими, саме це нам і потрібно. Зробіть бічний проділ і почніть плести м’яку косу приблизно від рівня скул. Пальцями витягайте невеликі пасма волосся з плетіння, щоб коса виглядала більш об’ємною і недбалою. Закріпіть кінчик прозорою силіконовою гумкою або залиште як є, якщо, звісно, ваше волосся слухняне і добре тримає форму.

 

3. Поворотний момент

Недбалий об’ємний пучок відмінно виглядає на волоссі будь-якого типу, але особливо добре – на щільних і жорстких. Таке укладання візуально подовжує шию і вигідно підкреслює засмаглу спину. Нанесіть на волосся засіб для об’єму. Зробіть хвіст на потилиці, відступивши кілька сантиметрів від коренів. Простягніть хвіст через резинку стільки раз, наскільки дозволяє довжина волосся. Якщо волосся коротке, подколіть кінці невидимками під гумкою. Випустіть кілька пасом біля лиця і над шиєю.

 

4. Тонка праця

Косички-мотузочки в стилі хіпі знову в моді. Розділіть волосся на прямий проділ. Відокремте невеликі пасма над скронями з кожного боку і заплетіть дві косички приблизно до підборіддя. Зведіть коси на маківці в одну. Відокремте ще два пасма нижче перших і з кожного боку заплетіть ще по одній тонкій косичці. Кінці закріпіть прозорими силіконовими гумками або вплетені в косички тонкі шовкові шнурки в колір волосся.

Категорії: Лайфхаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *