1. Вчимося економити

Може, це здасться скупістю, але навіщо витрачати величезну кількість коштів на одяг, який вже через два-три місяці стане маленьким.

Для того, щоб скоротити бюджет по даній статті і трохи заощадити, варто навчитися відвідувати секонд-хенд. Дитячий одяг, куплений в секонд-хенді, дозволяє значно скоротити витрати і до того ж значно розширити його асортимент. У магазинах секонд-хенду, дуже часто можна купити одяг для дитини дуже хорошої якості і при цьому за дуже низькою ціною.

2. Якість за низьку ціну

Секонд-хенд пропонує одяг, привезений з європейських країн, він зазвичай дуже хорошої якості, до того ж, зазвичай, виготовлений  з натуральних тканин. Також дуже часто там можна зустріти речі, які ніхто не носив, вони абсолютно нові, але з минулої колекції, тому їх не допустили до продажу в європейських магазинах.

Якщо врахувати, що дитина дуже швидко росте і доводиться купувати кофтинки і штанці злегка на виріст, то, що одяг якісний, тільки на руку батькам. Адже можна розраховувати, що через пару місяців одяг не розлізеться під час чергової прання.

До того ж, якщо придбаний для дитини одяг виготовлений з натуральних матеріалів, можна бути спокійним за те, що він не викличе алергічних реакцій. До речі, послугами секонд-хенду, часто користуються не тільки люди з обмеженим сімейним бюджетом, а й люди з хорошим достатком, адже з діти теж ростуть дуже швидко.

3. Що робити з речами із секонд-хенду після покупки

З огляду на всі плюси придбання речей для дитини в секонд-хенді, варто все ж звернути увагу на те, що їх вже хтось носив. Хоча дуже часто можна зустріти абсолютно новий та з бірочкою, але з минулої колекції, тому не допущений до продажу в європейських магазинах.

Звичайно, всі речі, які там продаються, проходять спеціальну обробку дезинфікуючими засобами, однак після покупки не поспішайте одягнутися в них свою дитину. Перш за все ще раз варто випрати всі придбані на секонд-хенді речі із застосуванням дитячого порошку і на максимально високій температурі, яка допустима при пранні цих речей. Після висихання не полінуйтеся і пропрасуйте їх гарячою праскою, і вже тільки після цього нехай дитина із задоволенням їх носить.

До речі, якщо ви соромитеся того, що вам доводиться купувати одяг на секонд-хенді, зовсім не обов’язково оголошувати це всім знайомим. Ніхто й не здогадається, а речі можуть виглядати навіть краще, ніж ті, що куплені в магазині нового одягу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *