Для чого потрібний одяг? Як дорослим так і дітям одяг перш за все потрібен для захисту шкіри від впливу зовнішніх факторів. Коли приходить час купувати одяг для діток, перед кожною мамою постає нелегке питання в виборі тканини, адже в магазинах величезний вибір. Отже, як обрати правильний гардероб для своєї дитини?

Перш за все, молода мама повинна орієнтуватися на якість та безпечність тканини. Дуже важливо, аби одяг був зручним. Особливо потрібно бути уважним до швів, вони не повинні бути занадто широкими, щоб не натирати ніжну дитячу шкіру.

Також, необхідно бути уважним до компонентів тканини, навіть на незначний вміст синтетики, шкіра може відреагувати алергією. Зазвичай, купують дитячий одяг із натуральних тканин, тому що вони безпечні, але з віком діти підростають та починають проявляти свої бажання у виборі одягу, які неможливо не враховувати. Інколи, футболка з людиною-павуком, або сукня з русалонькою настільки вражає дитину, що батьки не в змозі відмовити.

Купуючи дитячий одяг обов’язково звертайте увагу на етикетку зі складом тканини, якщо така етикетка відсутня, краще не купувати таку річ. Святкові наряди, зазвичай шиються із оксамиту, шовку та атласу. Допустима норма синтетики в одязі 5-10%, інші 90-95% обов’язково повинні бути натуральними складниками.

В тім, у дитячому одязі добре прижились такі синтетичні матеріали як: фліс, мембрана і ліоцил. Так, це синтетичні матеріали, але інколи без них не обійтись. Фліс добре зігріває та відштовхує вологу. Мембрану використовують в пошитті верхнього одягу (куртки, штани), вироби з цієї тканини добре захищають від вітру  та зігрівають, при цьому матеріал дозволяє шкірі дихати. Ліоцил відрізняється великою міцністю, а всі батьки знають, як це важливо для маленьких дітей. Синтетичні тканини легко перуться, не потребують особливого догляду та коштують, порівняно дешево. Але будьте обережні у виборі дитячого одягу з такого матеріалу.

На щастя, в мережі магазинів Баул ПЛЮС є великий вибір дитячого одягу як з натуральних матеріалів, так і з флісу, мембрани та ліоцилу. В нас ви зможете знайти одяг для своєї малечі будь-якого віку. Для маленьких відвідувачів Баул ПЛЮС за адресою вул. Кибальчича, 11А, відкрита безкоштовна дитяча кімната з безліччю іграшок.

Можливо, вас зацікавить: Як правильно вибрати дитяче взуття?

 

Категорії: ДитячийСвіт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *