Секонд-хенд крем – це категорія, яка пройшла ретельне сортування. Саме як вершки з молока, з представленого асортименту на сортувальних фабриках вибирають кращі моделі, які надалі представляють категорію крем.

Отже, що ж таке крем – це в першу чергу одяг і взуття без зносу, в більшості випадків з цінниками та бирками. Це найдорожча категорія, представлена ​​брендовими, новими та сучасними речами для дітей і дорослих, що орієнтується не на шанувальників вибрати що-небудь на дачу, а на тих, хто шукає свій індивідуальний стиль.

Категорія Cream користується високим попитом у покупців. Пояснюється це тим, що в порівнянні з новими речами, представленими в бутиках, магазинах і ринках секонд хенд крем має більш низьку ціну та більш високу якість. Second hand «cream» дає можливість виглядати стильно і головне індивідуально, так як всі моделі представлені в одиничній кількості. Категорія, що складається з товарів популярних якісних брендів, допоможе кожному оперативно впоратися з часом нелегким завданням одягатися красиво та елегантно, стильно та оригінально.

З 1 вересня найочікуваніша колекція одягу Cream тепер у Баул ПЛЮС  (червоний та синій цінники) 

Тільки за адресою:

м. Академмістечко, вул. А. Єфремова, 6

Категорії: FashionГарячіНовини

1 Коментар

Входные двери · 22.02.2019 о 17:04

Мое почтение клиента, сотрудница!
Трендом последних лет является появление крупных онлайн площадок по перепродаже одежды секонд-хенд. Отрасль привлекает крупнейших венчурных инвесторов. Если раньше одежда продавалась на досках объявлений, то теперь специализированные сайты захватывают все большую долю рынка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *