На думку психологів, колірна гамма, яка переважає в одязі людини, здатна чинити на оточуючих дуже сильний вплив: як емоційний, так і психологічний. На підсвідомому рівні, одні кольори привертають до себе увагу, інші викликають, негативну реакцію. Також, кольори можуть багато розповісти про саму людину, а саме про її характер. Тому дуже важливо приділяти особливу увагу поєднанню відтінків в одязі та при створенні гардеробу.

Тип зима – дівчата типу зима мають яскраву зовнішність, блакитні або чорні очі, світлу шкіру та темне чорне волосся. Їм підходять холодні відтінки в одязі: чорний, фіолетовий, темно-синій, смарагдово-зелений та розкішний червоний. Але категорично не підійдуть пастельні тони, коричневий, жовтий та оранжевий. Зимній тип, традиційно асоціюється з благородними тканинами, оксамитом та шкірою. Ви з легкістю можете носити улюблені кольори Коко Шанель, а яскраві принти на одязі лише доповнять ваш образ.

Тип весна – волосся від світло-рудого до медового. Шкіра від кольору «слонової кістки» до бронзового, також у людей типу «весна» часто присутні веснянки. Якщо, ти відносишся до цього типу, тобі підійдуть кольори теплої гами, жовті, золотисті, червоні, а от із чорним і білим потрібно бути обережним, такі кольори створюють втомлений вигляд твоїй шкірі.

Тип літо – власники типу літо мають холодні відтінки в зовнішності: шкіру оливкову відтінку, зазвичай, золотаве волосся, але без рудого відтінку, тому в одязі їм потрібно обирати холодні кольори. Вдало підійде сірий з поєднанням інших кольорів.

Тип осінь – не дивлячись на те, що осінь холодна пора року, людей осені вона нагородила золотавими відтінками, шкіра має тон слонової кістки, часто присутні веснянки, в одязі потрібно віддавати перевагу шоколадним та коричневим відтінкам, також гарно підійдуть ніжно-червоні та світло-зелені відтінки.

 

Категорії: Fashion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *