По досягненні певного віку, жінкам просто необхідно задуматися про доречність того або іншого одягу в їх гардеробі.

Особливо гостро питання вибору одягу стоїть тоді, коли ми вступаємо у вік за 40. Адже, коли дівчині трохи за 20, то вона може дозволити собі експериментувати з одягом та зовнішністю, після 40 жінка вже повинна виглядати елегантно та стримано. Створювати цікаві та не банальні образи і при цьому відчувати себе комфортно допоможе базовий гардероб.

Речі, що становлять основу вашого гардеробу, повинні бути зручними та легко комбінуватися між собою. Зверніть свою увагу на пояс для талії. Такий пояс зробить акцент на фігурі. Носіть тільки розкішні ювелірні прикраси, а також стежте за іншими дрібними деталями свого образу. Дешеві аксесуари – неприпустимі для дорослої жінки.

Екстравагантні фасони і забарвлення, модні речі на один сезон можуть бути присутніми у вашій шафі, але вони не повинні бути основним, повсякденним одягом. Повсякденний одяг має бути комфортним, адже ви носите його основну частину життя. Це можуть бути сукні, спідниці та блузи, брюки, жакет світлих та пастельних кольорів, в залежності від типу вашої зовнішності.

Відмовтеся від чорного кольору. Навіть якщо вам важко повірити, що без нього вам буде краще, приберіть його подалі від очей. Його можна замінити темно – коричневим, або кольором мокрого асфальту. І все ж таки, якщо, ви наділи чорний верх, неодмінно додайте шарф, хустинку, або прикраси які розбавлять чорний колір.

Найпоширеніша помилка в образі жінок за 40 – це невідповідність розміру і фасону одягу габаритам його господині. Дуже часто ми не помічаємо, що набрали вагу, і якщо це вже сталось, думаємо, що інші цього не помітять. А інколи ми сподіваємося, що одяг меншого розміру зробить нас меншими. Але це тягне за собою ще більше помилок і на блюдечку підносить всі наші недоліки оточуючим. Саме тому, обирайте одяг відповідного розміру, це зробить вас набагато привабливішими.

Що стосуюється нижньої білизни, тут головне правило – якого кольору одяг, такого ж кольору повинна бути білизна. Ні в якому разі воно не повинно виглядати з-під одягу. Під білу прозору блузу одягайте білизну тілесного кольору, а не білого, як це прийнято робити, адже дуже часто білий колір занадто виділяється.

Також, необхідно сказати «ні» – перламутровим кольорам: лаку для нігтів, тіням та помадам. Забудьте про накладання туші на нижні вії. Пам’ятайте, що жінки як дороге вино, з кожним роком стають тільки кращими!

Категорії: Fashion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *