Одяг, що належить до першої категорії виготовляється за допомогою ручного або напів ручного виробництва з екзотичної шкіри та інших дорогих матеріалів, а також володіє складним кроєм і дивує оригінальними дизайнерськими рішеннями.

Повністю всі вироби відомих брендів діляться на кілька рівнів (від вищого до повсякденного) і можуть належати до різних цінових категорій. Сучасні дизайнери випускають перші і другі лінії одягу, щоб охопити максимально широку аудиторію споживачів і задовольнити потреби різних людей.

G-Star

Компанія G-Star заснована у 1989 році в Амстердамі.

У 1996 вони випускають першу колекцію джинсового одягу, і додавши до своєї назви RAW – що означає джинс, використовують денім власного виробництва, практично нічим не оброблений.

Після успішного дебюту в 1996 році в центрі Парижа відкривається магазин Raw Essentials, в якому представлена ​​колекція G-Star RAW. Там були представлені речі з кращих італійських тканин, де заклепки, гудзики та інша фурнітура фарбувалися вручну.

Основна відмінність між колекціями G-Star і G-Star RAW це те, що в складі тканин G-Star RAW завжди присутня бавовна. Бірки синього і коричневого кольору. Також в колекції G-Star RAW є лінія ORGANIC RAW, де у виготовленні використовується тільки 100% органічні матеріали, вирощені натуральним чином, без обробки хімікатами і пестицидами.

Diesel

Італійський бренд заснований у 1978 році дизайнерами Ренцо Россо і Адріано Голдшмід. Перша колекція чоловічих джинсів Diesel з’явилася вже в 1979 році. Для того, щоб надати жорсткої джинсової тканини недбалий вигляд, Ренцо використовував камені, пемзу і бетон, щоб потерти тканину. Надалі це стане візитною карткою Diеsel.

У 2007 році була відкрита лінія чоловічого і жіночого одягу прет-а-порте Diеsel Black Gold, клас якої значно вище інших колекцій бренду.

Перший дизайн одягу Black Gold був розроблений креативним директором Diеsel Уільбертом Даса (Wilbert Das). При створенні одягу використовуються найкращі тканини які тільки можуть існувати, провідні технології та унікальні дизайнерські рішення. Колекція була представлена ​​в лютому 2008-го на Тижні моди в Нью-Йорку.

Асортимент Diеsel Black Gold надійшов у продаж навесні 2009 року і був представлений у всіх фірмових бутиках бренду, а також на офіційному сайті компанії.

Ця лінія феноменально поєднує контрастні фактури, нашаровує шовк на трикотаж, балансує на грані між ніжністю і бруталізму, сексуальністю і пуританством.

Колекція Diеsel Black Gold має основну відмінність – чорні бірки і ярлики. Бірки вишиті золотою ниткою, всі букви рівні, чіткі. На ярликах використовуються тільки золоті букви і символи. Етикетки можуть бути навіть білого кольору, на етикетках завжди присутній напис “Made in Italy“.

На 2018 рік бренд Diesel представлений в 80 країнах світу, більш ніж в 6000 магазинах.

Adidas

Історія бренду почалася в 1920 році в Баварії. Засновником бренду став Адольф Дасслер (Adolf Dassler). Близькі називали його Аді. Першою продукцією фірми стала ортопедичне взуття для спортсменів-інвалідів та домашні капці, матеріалом для яких служило списане військове обмундирування. Спочатку фірма орієнтувався тільки на професійних спортсменів, але в подальшому було випущено і інші лінії.

Аdidas originals – це один з напрямків бренду Аdidas. Відрізняється більш модними і стильними тенденціями і призначене не для занять спортом, а для повсякденного носіння. Головна відмінність цієї колекції – це логотип Adidas Originals, знаменитий трилисник.

У свою чергу моделі adidas originals ділиться на три гілки:

Inline – точні копії моделей одягу минулих років, їх випуск обмежений.

Select – теж копії минулих років, але вже в виробництві застосовуються сучасні матеріали, модні кольори, і родзинки цьогорічної моди.

Trend – знову ж таки, моделі минулих років, але виконані у сучасному дизайні.

Також, відрізнити Adidas Originals можна по етикетці і бирці. Бірка може бути блакитного і білого кольору, на ній обов’язково зображений трилисник з смугами, літери чіткі рівні, виробництво тільки Європа.

Категорії: Fashion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *