1. Блискітки і буклі

Навіть не думай! Хоча б тому, що це вже давно немодно, і ти будеш виглядати ніби з минулого століття. Тим більше, від всіх вертушок і завитків, великої кількості лаку, спрею і мусу, заколочок і гумок у тебе дуже швидко разболиться голова, і свято перестане бути веселим. Ти будеш думати тільки про те, як скоріше “розібрати халабуду” на голові.

2.Сукня

Сукня на випускний не повинна бути занадто відвертою і провокаційною. Зараз в моді природність та елегантність. Тому головним завданням твого вбрання – це підкреслити жіночність і молодість. Підбирай плаття по фігурі і постарайся зробити так, щоб воно ні в якому разі візуально не прибавляло тобі років. Обов’язково переконайся, що сукня добре сіла і тобі в ній комфортно. Інакше все закінчиться як у першому пункті і весь вечір пройде за думкою «скоріше б зняти».

3.Футболка і джинси замість сукні

Прагнення виділитися і бути «не як усі» в певних ситуаціях доречно, але не тоді, коли справа стосується випускного. Зовсім необов’язково шукати «голлівудське плаття». Лаконічний наряд, який ти зможеш носити і після випускного, буде виглядати нітрохи не гірше – на відміну від «протестних» джинсів.

4.Манікюр та макіяж

Не варто використовувати занадто яскраві і помітні кольори та відтінки. Краще взагалі відмовитися від яскравого make-up’у. Адже, хіт весняного та літнього сезонів 2018 року – пастельні відтінки. Всі прояви пастельного та бежевих тонів підкреслять твою природність та зроблять акцент на ніжності образу.

5.Взуття

В першу чергу тобі повинно бути комфортно. Тому не обирай занадто високий каблук, на якому незручно стояти. Віддай перевагу танкетці або класичному човнику. У зручному взутті ти себе будеш почувати впевнено, а це так важливо при врученні диплома або атестата перед великою публікою.

Категорії: FashionЛайфхаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *