Hugo Boss – відомий німецький бренд у світі моди та стилю. Під маркою Hugo Boss випускаються лінії одягу, взуття, аксесуарів, парфумерії, сумок для чоловіків та жінок. Налічує 6000 фірмових магазинів по всьому світу.

Все почалося в далекому 1923 році з того, що Хуго Фердинанд Бос відкрив невелике виробництво спортивного одягу, військових форм та спецодягу для працюючих людей.

В 1930 році його підприємство опинилося під загрозою закриття, але в 1931 році Хуго Босс вступив до НСДАП (Націонал-соціалістична німецька робітнича партія), отримавши замовлення на виробництво форми для нацистських солдат СА, СС і Гитлерюгенда, однак, дизайн форми розробляв не він.

Вже в 1937 році на його фабриці працювало більше ста чоловік. Коли почалася Друга Світова війна його фабрика була оголошена важливим стратегічним об’єктом, де шили уніформу для вермахту. У роки війни на фабриці працювали воєнно-полонені із Польщі та України.

Після смерті Хуго Боса фабрику успадкував його зять та онуки, які й зайнялися пошивом чоловічих костюмів. З цього і почалася нова ера у розвитку бренду.

Нові власники запустили виробництво верхнього одягу, сорочок, піджаків, взуття (винятково чоловічого), а згодом навіть лінію парфумів, що в підсумку зробило BOSS лідером на ринку. І тільки у 2000 роках з’являється жіночий одяг, взуття та аксесуари.

Різновид ліній одягу від Hugo Boss:

HUGO – одяг призначений для молодих, творчих людей;

BOSS – лінія для ділових та впевнених у собі чоловіків;

BOSS Orange – одяг для повсякденного життя;

BOSS Womanколекції для жінок;

BOSS Green – речі для гравців у гольф.

Цікавий факт, що компаній щорічно випускає понад 200 костюмів для чоловіків спеціально для церемонії Оскар.

Основним акціонером компанії є Valentino Fashion Group.

Категорії: Fashion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *