Зустрічайте, гігантські і мікроскопічні, футуристичні і іронічні. Сонцезахисні окуляри давно переросли рівень суто утилітарного елеме нту гардеробу і перетворилися в ключовий аксесуар, здатний надати особливий шарм будь-якого образу.

  • Ретро-оправа

Окуляри красунь з пін-ап-плакатів. Неймовірно стильні та незвичайні, як для буденності. Варто врахувати те, що це мінімалістична модель, яка підходить дівчатам з овальною та трикутною формою обличчя і невеликими рисами. Дівчатам з округлою формою краще вибрати більш об’ємні окуляри з овальними або прямокутними лінзами.

  • Вузька  оправа

Пам’ятаєте Трініті з легендарної «Матриці»? Її стиль знову в тренді. З практичної точки зору сумнівний вибір: від яскравого сонячного світла ці футуристичні окуляри навряд чи вас захистять. Однак як частина модного образу – чому б і ні?

  • Масивні окуляри

Масивні окуляри в квадратній оправі з ідеально горизонтальною лінією зверху і майже чорними лінзами чимось нагадують захисну маску якогось гламурного зварника. У 2017-му цю незвичайну модель презентувала світу Вікторія Бекхем. Спочатку окуляри викликали подив, але тепер їх все частіше можна зустріти на вулицях.

  • Прозорі окуляри

Прозорі або майже прозорі лінзи не створені для того, щоб справлятися з потужним потоком сонячного світла. Однак в міських умовах, де УФ-випромінювання не таке велике, подібні моделі можуть проявити себе найкращим чином. Перш за все тому, що не приховують макіяж і притягують погляд до очей.

  • Оправа оверсайз

Окуляри такого формату відрізняються практичністю, оскільки надійно захищають очі від ультрафіолету. А ще вони легко можуть приховати кола під очима або відсутність макіяжу.

  • Окуляри із заниженими дужками

Дещо старомодні і в той же час більш ніж оригінальні – вони однозначно виділять вас з натовпу.

  • Дзеркальні лінзи

Дзеркальні лінзи в моді вже не перший сезон, але не збираються здавати своїх позицій. Адже вони дуже практичні та забезпечують очам надійний захист від сонця.

  • Окуляри без оправи

Вкрай мінімалістичний і при цьому стильний варіант. Такі окуляри особливо цікаво виглядають з кольоровими скельцями.

  • Окуляри-монобрів

Так називаються окуляри з яскраво вираженою верхньою частиною (ребром) оправи. Це фактично подвійна оправа, де верхнє ребро грає чисто декоративну роль. Виглядає незвично і, треба визнати, досить стильно.

  • Декорована оправа

Не просто окуляри, а витвір мистецтва. Витончена та розкішна рамка для Ваших очей.

Категорії: Fashion

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *