UGG – австралійський бренд, який по популярності обходить фільм “Сутінки” а по кількості шанувальників, саму Анжеліну Джоллі. Багато модниць носить такі черевики, але мало хто знає, що назва UGG походить від «ugly» що означає бридкий.

Перші уггі з’явилися більш ніж 100 років тому. Їх виготовляли та носили селяни. Шили їх з вовни та подвійного шару овечої шкури. Таке взуття, було дуже зручне та не заважало пасти вівць.

В роки Першої та Другої Світових воїн, саме це взуття стало дуже популярним серед австралійських льотчиків. Воно відрізнялося максимальною зручністю та теплозберігаючою властивістю.

Одного разу, в далекому 1978 році, австралійський віндсерфер Брайан Смітт, прибув до США із пакунком “дивних черевиків із вовни”.

Одразу їх вподобали американські серфери через їх властивість зберігати тепло після перебування у холодній воді. Саме так уггі почали підкорювати світ.

Американці, які цінують комфорт, швидко оцінили переваги угг. За перший сезон, Брайану вдалося продати 49 пар взуття.

Звичайно, перші моделі були взагалі без дизайну. Вироблялися вони із двох шарів овечої шкури. Зовнішній шар був замшевим, а внутрішній із вовняного хутра. Підошва уггів, як і сьогодні, була м’якою.

Дуже скоро, Смітт відкрив свою фірму та зареєстрував власну торгову марку «ugg boots».

Його фірма була не єдиною з продажу таких чобіт, але тільки йому вдалося отримати статус оригінальних уггів із Австралії, адже фабрики знаходилися в Австралії.

Фірма замовляла послуги найдорощих рекламних компаній і вже дуже скоро це принесло свої плоди. Марку UGG AUSTRALIA облюбували голлівудські зірки. Після цього асортимент моделей швидко почав збільшуватися. Взуттєві лінії почали ділитися на жіночі, чоловічі та дитячі, а також було запущено виробництво сумок та домашнього взуття все виготовлялося із овечої шерсті.

Марка представила себе, як елітного виробника. Згодом, фабрики із Австралії переїхали до Китаю.

Через патенти інших компаній, UGG AUSTRALIA з великими труднощами продавала свої товари в США. Для того, щоб покращити ситуацію із продажами, вони почали набивати надпис «овечі чоботи» на своїх виробах.

В 2004 році в США бренд був визнаний “Аксесуаром року”.

У 2006 асортимент компанії було збільшено. Тепер можна зустріти не тільки овечі чобітки, але й мокасини та сандалі від UGG AUSTRALIA.

На сьогодні уггі стали настільки популярними, що вже неможливо уявити холодну пору року без теплих овечих чобіток. Цей вид взуття вже багато років залишається трендом №1.

Завітай до Баул Плюс! В відділі ексклюзивного взуття, ти можеш знайти оригінальні UGG AUSTRALIA.

Гарного шопінгу!

Категорії: ІсторіяБрендів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *