Вже на протязі багатьох років червона підошва Christian Louboutin є іконою стилю. Разом зі славою, до відомого дизайнера прийшли й проблеми, в вигляді відстоювання своїх прав на цей дизайнерській хід.

Як говорить історія, до Кристіана Лабутена ідея червоної підошви прийшла саме тоді коли він побачив педикюр своєю секретарки. Дійсно, жінки дуже люблять фарбувати нігті червоним кольором. Тому, відомий дизайнер взяв лак для нігтів і просто зафарбував ним підошву туфель.

Наразі, купити жіноче взуття Christian Louboutin є мрією кожної дівчини. Адже вони відрізняються від взуття Versace та Chanel незвичайним дизайном та дуже високими підборами.

На сьогодні модний дім ризикує програти справу в міжнародному суді. Європейський суд готуюється вирішити, чи обгрунтовано вважати червону підошву захищеним товарним знаком у країнах Бенілюкса – Бельгії, Нідерландів та Люксембургу.

Тяганина почалася ще в 2012 році, коли хорватський ритейлер Van Haren представив колекцію одягу Fifth Avenue у співпраці з голлівудською актрисою Холі Беррі. В колекції були туфлі-лодочки з червоною підошвою.

Дизайнер вважає незаконним, використанням елемента свого товарного знаку.

Незважаючи на суперечки між авторами червоної підошви, в магазинах Баул ПЛЮС ви завжди зможете знайти такі туфлі.

Категорії: ІсторіяБрендів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *