Versace – італійський бренд сегменту люкс, який спеціалізується на випуску колекцій білизни, чоловічого та жіночого одягу, взуття, аксесуарів, лінії парфумів, ювелірних прикрас, столового посуду та меблів для дому.

Легендарний бренд Versace був створений талановитим дизайнером Джанні Версаче (Gianni Versace) та його братом Санто Версаче (Santo Versace). Джанні займався розробкою колекцій одягу, а Санто вів фінанси компанії, через деякий час до роботи приєдналась їх молодша сестра Донателла Версаче (Donatella Versace), яка стала відповідальною за бренд та ім’я компанії. Саме вона розробила оригінальний логотип: голова медузи Горгони, яка прикрашала щит статуї Афіни.

Перший показ відбувся в 1978 році в Мілані, тоді бренд Версаче запам’ятався чуттєвими нарядами, сміливим міні, глибоким декольте та максимальним розрізом на сукнях. Незабаром, у 1979 році, вони відкрили перший брендовий бутік в Мілані та випустили лінію чоловічого одягу. Парфуми Версаче вперше з’явилися в 1981 році. Новинка від модного дому відразу ж знайшла відгук – тільки Версаче міг створити одночасно традиційний і нестандартний аромат. Цей класичний квітковий парфюм був переповнений якимось неймовірним шармом і красою. Коли почалися зйомки популярного серіалу «Поліція Майамі», Версаче займався пошиттям одягу для акторів.

Бренд Gianni Versace став популярним не тільки в Європі, а й в США, цьому сприяла головний редактор журналу Vogue US, Анна Винтур, що викладала фотографії моделей в одязі від Джанні Версаче. Шалена популярність до колекцій одягу прийшла майже одразу, особливо в 1990-х роках, більшість відомих зірок Голлівуду почали надавати перевагу цьому бренду. У 1993 році Модний будинок запустив лінію товарів для дому “Home Collection”. У ній були представлені постільна білизна, килими та аксесуари. Відомо, що сукні цього бренду дуже полюбляла сама принцеса Діана.

Як кажуть, кожна історія закінчується і нічого змінити вже не можливо, так само і закінчилось життя геніального дизайнера всіх часів Джанні Версаче. Зранку 17 липня 1997 року його знайшли застреленим у власному домі в Майамі Эндрю Кьюнененом, гомосексуалістом, злочинцем який розшукувався за вбивство чотирьох чоловік.

Після вбивства брата, компанію успадкувала Донателла Версаче. Вона вирішила, що модний дім може займатися не тільки одягом та парфумами. Тому в 2000 році на курорті Голд-Кост в Австралії відкривається 5-зірковий люксовий готель Palazzo Versace, в якому знаходиться 200 номерів, 3 ресторани, 2 клуби, відкритий і закритий басейни, SPA-центр, пляж, тренажерний зал і 6 конференц-залів. Алея біля Palazzo Versace викладена кам’яною мозаїкою, стелі інкрустовані золотом, в обробці використаний італійський мармур. Фойє готелю прикрашає антикварний канделябр вагою 750 кг, який раніше перебував у Державній міланській бібліотеці, а потім викуплений Джанні Версаче.

Категорії: ІсторіяБрендів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *