“Tommy Hilfiger” – відомий американський бренд одягу, взуття, окулярів, парфумів, годинників, сумок і різноманітних шкіряних аксесуарів. Зараз обороти компанії досягають 2 мільярдів доларів на рік, а прибуток приблизно 135 мільярдів на рік, але така статистика існувала не завжди. Засновник починав свою діяльність, як звичайний продавець джинсів.

Томмі Хільфігер народився 24 березня 1951 року в місті Ельміра, що в США в родині медсестри та годинникаря. Він був другим із дев’яти дітей. Навчатись на інженера йому не дуже подобалось, тому він покидає навчання та йде продавати джинси.

Пізніше Томмі відкриває власний магазин «People’s Place», однак такий бізнес не був прибутковий і вже через кілька років він починає моделювати одяг для таких брендів як: Calvin Klein і Perry Ellis.

Життєвий шлях Томмі не був легким. Але, не дивлячись на це, йому все ж вдалося досягнути успіху!

У 1984 році він відкриває компанію “Tommy Hilfiger Corporation” і тільки в 1992 році, після випуску колекції одягу для чоловіків, до нього приходить успіх та слава. Бренд стає відомим на весь світ. З ним починають співпрацювати зірки світового масштабу, завдяки чому бренд став класу “преміум”.

Згодом виходить колекція взуття. До речі, Томмі у своїх колекціях використовує тільки три основних кольори: синій, червоний та білий.

 

Не зупиняючись на досягнотому, він пішов далі, а саме – було почато виробництво лінії власного парфуму. В 2006 році Хільфігер продає свою торгову марку за 1,6 мільярдів доларів, та вже в 2010 році вона була перепродана за 3 мільярди доларів компанії Phillips-Van Heusen Corporation, якій належать такі відомі бренди як: Timberland,DKNYCalvin Klein і інші, не менш відомі торгові марки.

 

P.S. До речі, у магазинах Баул ПЛЮС завжди великий вибір взуття та одягу бренду «Tommy Hilfiger». Приходьте та створюйте крутий синьо-червоно-білий лук.

Не зволікайте!

Категорії: ІсторіяБрендів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *