Історія Michael Kors цікавить багатьох, особливо тих, хто має у своєму гардеробі речі цього талановитого дизайнера. Сумки, одяг і взуття від Майкла Корса носять багато знаменитостей, що свідчить про високий професіоналізм модельєра.

Засновник однойменної марки Michael Kors народився влітку, 9 серпня 1959 року. Любов до вишуканого та модного одягу Майкл успадкував від матері – моделі в компанії Revlon. І вже в 19 років він закінчує Технологічний інститут моди та займається дизайном одягу.

Через три роки після цього, в найзнаменитіших універмагах США, з’являється одяг, створений юним Корсом. Перші колекції одразу сподобались покупцям, разом з цим одразу прийшли слава та комерційних успіх.

1997 рік – Майкла призначено на посаду арт-директора французького бренду Celine. Завдяки його зусиллям компанія здобула небаченої популярності. У 2003 році він звільняється, надавши перевагу відкриттю власної справи.

Через два роки Майкла Корса було нагороджено однією з найпрестижніших у світі моди – він був визнаний кращим дизайнером жіночого одягу за версією Ради модних дизайнерів Америки – хороший старт нового бізнесу.

У 2000 році у самому центрі Нью-Йорка з’явився перший магазин під назвою Michael Kors. Паралельно марка зайнялася і виробництвом парфумерної продукції. В наступному році Майкла вдруге нагороджують премією Ради модних дизайнерів Америки, але вже як дизайнера чоловічого одягу.

Існує легенда, що першу чоловічу колекцію дизайнер придумав під час шопінгу, коли не зміг найти звичайні светр з кашеміру та сірих брюк. Хто, як не ти сам – перша чоловіча лінійка Майкла складалася з строгих класичних брюк, курток, а також зручних светрів.

Компанія швидко розвивається, тому її акції почали продаватись на біржі. Співвласниками торгової марки стало декілька великих фірм, але з обов’язковою умовою: збереженні імені бренду.

Американський модельєр знайшов своїх шанувальників навіть серед зірок зі світовою популярністю: Lady GaGa, Jennifer Lopez, Charlize Theron, Catherine Zeta-Jones, Sharon Stone, Madonna, Michelle Obama, Barbra Streisand і багато інших.

В чому секрет успіху? Майкл одного разу відповів:

«Треба займатися тим, що на даний момент хочеться душі, і щоб при цьому твоїм клієнтам було приємно від цього. Ніколи не варто намагатися вписатися в рамки моди – люди часто змінюють свої смаки».

Саме тому його стиль особливий. Дизайнер робить те, що йому по душі. Поєднує простоту з розкішшю. Вироби, які створює Майкл Корс однаково підходять для ділових зустрічей, прогулянок, вечірки, занять спортом і просто дружніх посиденьок.

За рекордно короткий термін Майклу Корсу вдалося стати найпопулярнішим модельєром та отримати всесвітнє визнання, завдяки головному – любові до своєї справи.

Любіть свою справу, тільки так ви досягнете бажаного!

Категорії: ІсторіяБрендів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *