Кеди Converse не тільки ввійшли в наше життя як повсякденне взуття, прихильниками якого були різні зірки, від Єлвіса Преслі до Мішель Обами, але й стали справжнім символом американської культури.  Та мало хто знає, з чого все почалось і яких перемог та невдач зазнавав цей легендарний бренд.

Компанія Converse була заснована Маркусом Міллсом у 1908 році і спеціалзувалась на виготовленні галош. Але вже за декілька років компанія звернула свою увагу на ринок спортивного взуття.

У 1915 році з’явились перші баскетбольні кеди Converse, але популярністю вони не користувались навіть серед спортсменів.

Для привернення уваги та збільшення продажу у 1920 році кеди було перейменовано на All-Star. Назва мала підкреслити те, що це взуття для чемпіонів. У цьому ж році  в компанію приходить Чарльз Тейлор – зірка баскетбольної команди, який стає представником та продавцем Converse. Він подорожував Америкою і демонстрував людям усі переваги конверсів. Його рекламні дії були настільки успішні, що в 1936 році, коли баскетбол був доданий до офіційного реєстру олімпійських ігор, уся американська баскетбольна збірна була взута в кеди Converse (і, до речі, здобула золото).

Під час Другої Світової Війни американські солдати  використовували взуття, розроблене компанією Converse як взуття для тренувань.

Після війни починається золота епоха Converse: у продаж виходить класична чорно-біла модель Chuck Taylor All Star, яка одразу ж припала до душі покупцям.

 

 

 

 

 

 

 

Щоб зміцнити свої позиції на ринку, Converse починає випускати не тільки високі, але й низькі кеди Oxford Chuck.

 

 

 

 

 

 

В 60-х роках, на вимогу баскетбольних команд, які хотіли аби колір взуття поєднувався з кольором форми, виходять перші кольорові конверси. У цей час компанія контролює 80% ринку спортивного взуття.

У 1970-80-х Converse стає символом молодіжної культури. Біла футболка, джинси, шкіряна куртка і кеди були невід`ємною частиною образу молодих бунтарів. Кеди Chuck Taylor All-Star носили Єлвіс Преслі, Девід Боуі, Курт Кобейн і ін.

В кінці 1980-х на початку 1990-х, незважаючи на величезну популярність, компанія Converse переживала далеко не кращі часи. Трендом 80-х були «повітряні» підошви і гелієві прошарки. Моделі Converse були занадто консервативні, занадто стримані для такої моди. І хоча компанія вкладала кошти в біомеханічні дослідження і незабаром представила на суд споживачів кілька технологій, які, на її думку, повинні були скласти серйозну конкуренцію іншим фірмам, попит на кеди Converse продовжував падати.

Компанія більше не могла змагатися з такими конкурентами, як Nike, Reebok і Аdidas, і незабаром перестала бути офіційним представником NBA.

У 1995 році власниками Converse стала компанія ApexOne.

У 2001 році компанія оголосила себе банкрутом, а у 2003 році Converse прийняли пропозицію від Nike про викуп компанії.

За останні роки компанія взяла участь у багатьох колабораціях: Giles Deacon, Lanvin, Pink Floyd, Uno de 50, Givenchy, The Simpsons, Andy Warhol Foundation та інші.

Асортимент кедів Converse настільки великий, що ви завжди зможете знайти щось собі до душі. Тож завітайте в мережу Баул ПЛЮС, аби створити свій унікальний образ разом з кедами Converse.

Категорії: ІсторіяБрендів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *